Podczas sesji pracuję ciepłym olejem oraz specjalnie wyselekcjonowanymi podgrzanymi kamieniami półszlachetnymi, których naturalna energia i ciepło wnikają w głąb tkanek, rozluźniając napięcia i wyciszając układ nerwowy.
To rytuał dla osób zestresowanych, przeciążonych, potrzebujących „uziemienia” i spokoju, lubiących głębokie ciepło.
To doświadczenie, które pozwala zwolnić i na nowo poczuć kontakt ze sobą.
